Odborný referent pro výzkum lesa

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM LESA

Informace o pracovním místě:

• místo výkonu práce: Jetřichovice, Krásná Lípa, Děčín dle dohody
  • pracovní poměr na dobu: neurčitou
  • nástup možný od: 15. 7. 2024 nebo dle dohody
  • platová třída: 12
  • výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve

veřejných službách a správě v závislosti na odborné praxi

Popis pracovní činnosti:

• tvorba odborných podkladů se zaměřením na lesní ekosystémy a management: např. plány péče, Zásady péče
  • příprava a odborná podpora při tvorbě LHP
  • podpora a koordinace lesnického výzkumu a monitoringu
  • součinnost při plánování a dohledu lesnických managementových činností
  • sledování stavu lesních biotopů
  • práce v gisovém prostředí (tvorba dat, databází a výstupů)

Požadavky:

• vysokoškolské vzdělání lesnického příp. přírodovědného směru
  • trestní bezúhonnost
  • nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§ 303, odst.3 Zákona 262/2006 Sb., zákoníku práce)
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
  • dobrá uživatelská úroveň práce s PC
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • cizí jazyk výhodou (němčina, angličtina)
  • základní znalost práce s GIS

Nabízíme:

• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
  • možnost zapojení do projektů
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost bydlení v objektu Správy
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, spoření na stáří, rekreaci apod.)
  • možnost profesního vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u vedoucí oddělení monitoringu Ing. Dany Vébrové               (tel. č.: 737 276 855, d.vebrova@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 30. 6. 2024 na e-mail j.skalova@npcs.cz nebo poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy a motivační dopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní/é uchazeči/ky pak budou pozváni/y k ústnímu pohovoru.

Podporujeme rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem uchazeček i uchazečů.